„Region Beskydy“ volejbalová liga

Diskuze

Přidat příspěvek

Lukáš 05.12.2023 10:21

Ahoj volejbaloví nadšenci, rád bych prvně poděkoval organizátorům za to, že můžeme po všechna ta léta hrát a celá liga, že se vlastně uskuteční. Protože ne vždy je nám všem zřejmé kolik je to práce a hlavně nervů něco takového dát dohromady. Díky za to!

Jako každá akce i ta naše by se časem mohla zlepšovat a zážitek z ní by mohl být ještě lepší – rád bych rozvířil diskuzi a zjistil zda jsme jediný tým který by rád některé věci pozměnil nebo zlepšil tak aby nás to více bavilo – co je doufám to hlavní proč chodíme hrávat :-)

  1. Pamatujeme si ročníky kdy jsme měli naplánované 3 (vyjímečně 4) zápasy s max 1 prostojem a v první nebo v druhé půlce dne bylo odehráno – teď máme 4 zápasy každý hrací den a hrajeme většinou od rána (cca 9) až do večera (cca 16) – pro nás co máme děti nebo pro ty kdo by chtěli víkendový půlden strávit ještě jinou aktivitou, je toto jedna z hlavních věcí proč se ne/účastnit
  2. Smíchání týmů o diametrálně odlišných výkonnostních kvalit – rádi se zlepšujeme a občas je to skvělá zkušenost se utkat s týmem s o hodně lepší výkonností. Bohužel z drtivé většiny je to spíš povinný zápas o 0 bodů a soudě podle výrazů soupeřů se zábava vytrácí i na druhé straně sítě – z toho co vím se jedná o 10 týmů z bývalé vyšší ligy a tj. 10 zápasů kdy je to jen formalita a znovu ne zábava.

Dejte vědět zda je to jen pohled jednoho týmu, anebo i ostatní byste rádi tyto věci zlepšili.

PS: Letos je naprosto epesní bufet! Chtěl bych poděkovat za super nabídku a příjemnou obsluhu – hned mám lepší den kdykoliv si tam něco koupím. Díky!

Kvaša 05.11.2023 20:10

Nepřibral prosim dnes někdo balon s nápisem SVČ? Hledali jsme všude, ale nenašli jsme. Pokud ho někdo máte, vraťte prosim na lednovém kole Pupíkům. Díky

Fanoušek "RB"VL a DAN teamu 16.10.2023 13:20

Sportovci, fanoušci, v neděli bylo 1. kolo letošního ročníků skupiny A. Byla skvělá herní atmosféra, hladký průběh, ale co mě jako fanouška potěšilo, byl výborně fungující bufet se solidní nabídkou občerstvení, ceny v pohodě a sympatičtí, ochotní lidé u obsluhy. Super, jen tak dále.

D.

Kalim 18.09.2023 20:18

Loni touhle dobou už byl znám alespoň počet přihlášených týmů. Jak jsme na tom letos?

Michal 20.03.2023 19:33

O víkendu jsem syna vezl na volejbalový turnaj, který se konal v Rakouském Garnserndoru, kde mají úplně novou sportovní halu. Podobná jako tady na těch fotkách https://www.promohaly.cz/…ly-montovane a nemohli jsem si ji se synem vynachválit – opravdu luxus. Turnaj sice nedopadl podle představ, ale zážitek to byl skvělý. Pokud budete mít příležitost, rozhodně tam zajeďte. :)

Werner 06.10.2022 15:47

Pravidla a v nich uvedený herní systém byla vytvořena při vyhlášení ročníku, s tím že pořadatel má právo toto upravit. Dle počtu přihlášených družstev, byl pozměněn herní systém. Tento systém byl zaslán vedoucím družstev a zveřejněn v sekci novinky, a je platný pro tento ročník.

had 23.09.2022 22:19

Mohu se zeptat, jak to bude v následujícím ročníku s tiebreakem? V novinkách se píše, že se hraje na 2 sety a za vyhru jsou dva body. Zatímco v Aktuálním ročníku, pravidla 2022–23 je za vítězství 3 body a hraje se tiebreak. Díky za odpověď

Lička 15.09.2022 15:31

Termín přihlášek do nového ročníku RBVL 2022–23 je za námi a s potěšením můžeme sdělit, že se ho zúčastní celkem 24 družstev. Z loňských účastníků, bohužel, letos neuvidíme družstva Veteráni a spol., Dobrý ročník, Lube Civitanova B a Městský výběr. Velká škoda ! Tak třeba v příštím ročníku se dají dohromady a rádi je opět uvítáme ! Staronovými účastníky jsou naopak dvě družstva z Polska – Rajcza a Andrychów a ze Slovenska Čadca. Srdečně vítáme !! Stejně tak s potěšením vítáme nové družstvo CITRUS tvořící hráči a hráčky z Valašského Meziříčí a okolí. V nejbližších dnech můžete očekávat rozlosování a začněte si rezervovat „své“ neděle jen pro volejbal ve Frýdku-Místku. Moc se na vás těšíme !!!

Lička 06.09.2022 09:48

Registrujeme další přihlášky: Pupíci, ČSAD Frýdek-Místek a Skokani. A také VOLEJBAL PRŽNO, KVN Vsetín, STS Chvojkovice Brod, Hukvaldy, Antifértým, Osmička. Konečný termín přihlášek se blíží ! Bohužel, víme také /zatím/ o několika týmech, pravidelných účastnících RBVL, že se nového ročníku nezúčastní. Budeme informovat později !

Lička 31.08.2022 14:57

Tak se nám „proces“ přihlášek do nového ročníku RBVL dal slušně do pohybu. Už víme, že hrát budou týmy Raškovice, Ťuknem si, Ostravička, KALAMITA a z Polska stabilní účastník Simple Rajcza. Další asi nenechají na sebe dlouho čekat a své přihlášky pošlou v termínu do 9.9.2022. Času je relativně více než dost, ale nenechte nadšené pořadatele dlouho napínat !

Pořadatel „RB“VL

Beskydská volejbalová liga amatérů, z.s.
Vítězslava Nezvala 549, Frýdek-Místek
IČ 02694409

Statutární město Frýdek-Místek Region Beskydy